KURUMSAL REKLAM HİZMETLERİMİZ

Bizim için kalite düşüncede başlar, tasarım ve uygulamanın son noktası olan müşteriye ulaşıncaya kadar devam eder.

Firmanızın çalışma prensiplerini, olanaklarını, amaçlarını, ideallerini hedef kitlenize ulaştırmanız adına kurumsal reklam çalışmaları günümüzde büyük önem kazanmıştır. Hedef kitlenizin firmanıza karşı olumlu kanaatlerinin gelişmesini sağlamak ve hedef kitlenizin firmanızı benimsemesini ve saygı duyması amacıyla yapılan reklamların tümü kurumsal reklam çalışmalarını oluşturmaktadır. Kısacası kurumsal reklam firmanızın yada markanızın hedef piyasadaki algısını yönetmektir.

Gratonya olarak firmanızın reklamlarının hedef kitlenize ulaşması için markanızın kimliğini, duruşunu imajını göz önünde bulundurarak çalışmalar yaparız.Piyasa araştırması, marka bilinirliği, hedeflenen satış miktarı, firmanızın eksiklikleri hizmetleri özellikleri ortaya çıkaracak analizler yaparız.Firmanız tarafından ayrılan yatırım bütçesine en uygun reklam çeşidini belirler uygun hizmeti sizlere sunarız.

Yapılan tasarımların her noktasında size özel yaratıcı etkileyici ve akılda kalıcı sloganlar ile sizlere destek vermekteyiz.